FMP200JR-52-0R62
MFR.Part #
FMP200JR-52-0R62
JLCPCB Part #
C1762139
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS