FMP200JB-52-47K
MFR.Part #
FMP200JB-52-47K
JLCPCB Part #
C1378507
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS