FMP200JB-52-390K
MFR.Part #
FMP200JB-52-390K
JLCPCB Part #
C1378540
Description
-55℃~+155℃ 2W 390kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS