FMP200JB-52-13R
MFR.Part #
FMP200JB-52-13R
JLCPCB Part #
C1378626
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS