FMP200JB-52-12K
MFR.Part #
FMP200JB-52-12K
JLCPCB Part #
C1378634
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS