FMP200FTE52-332K
MFR.Part #
FMP200FTE52-332K
JLCPCB Part #
C1382867
Description
-55℃~+155℃ 2W 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS