FMP200FRF52-8R87
MFR.Part #
FMP200FRF52-8R87
JLCPCB Part #
C1760716
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS