FMP200FRF52-8K45
MFR.Part #
FMP200FRF52-8K45
JLCPCB Part #
C1756514
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS