FMP200FRF52-82R
MFR.Part #
FMP200FRF52-82R
JLCPCB Part #
C3482909
Description
-55℃~+155℃ 2W 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS