FMP200FRF52-7R87
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FRF52-7R87
JLCPCB Part #
C3562084
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS