FMP200FRF52-7R68
MFR.Part #
FMP200FRF52-7R68
JLCPCB Part #
C3530577
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.68Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS