FMP200FRF52-7R15
MFR.Part #
FMP200FRF52-7R15
JLCPCB Part #
C1760691
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS