FMP200FRF52-6K04
MFR.Part #
FMP200FRF52-6K04
JLCPCB Part #
C1757019
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS