FMP200FRF52-69R8
MFR.Part #
FMP200FRF52-69R8
JLCPCB Part #
C1757038
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS