FMP200FRF52-66K5
MFR.Part #
FMP200FRF52-66K5
JLCPCB Part #
C1756828
Description
-55℃~+155℃ 2W 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS