FMP200FRF52-62R
MFR.Part #
FMP200FRF52-62R
JLCPCB Part #
C3467742
Description
-55℃~+155℃ 2W 62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS