FMP200FRF52-576R
MFR.Part #
FMP200FRF52-576R
JLCPCB Part #
C3544793
Description
-55℃~+155℃ 2W 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS