FMP200FRF52-536K
MFR.Part #
FMP200FRF52-536K
JLCPCB Part #
C1756726
Description
-55℃~+155℃ 2W 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS