FMP200FRF52-4R53
MFR.Part #
FMP200FRF52-4R53
JLCPCB Part #
C1760753
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.53Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS