FMP200FRF52-4K22
MFR.Part #
FMP200FRF52-4K22
JLCPCB Part #
C1756864
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS