FMP200FRF52-38R3
MFR.Part #
FMP200FRF52-38R3
JLCPCB Part #
C1756915
Description
-55℃~+155℃ 2W 38.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS