FMP200FRF52-332K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FRF52-332K
JLCPCB Part #
C1740528
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS