FMP200FRF52-2R32
MFR.Part #
FMP200FRF52-2R32
JLCPCB Part #
C1763726
Description
-55℃~+155℃ 2.32Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS