FMP200FRF52-27R4
MFR.Part #
FMP200FRF52-27R4
JLCPCB Part #
C1780865
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS