FMP200FRF52-26R7
MFR.Part #
FMP200FRF52-26R7
JLCPCB Part #
C3510382
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS