FMP200FRF52-1K96
MFR.Part #
FMP200FRF52-1K96
JLCPCB Part #
C1757391
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS