FMP200FRF52-1K8
MFR.Part #
FMP200FRF52-1K8
JLCPCB Part #
C1757410
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS