FMP200FRF52-180K
MFR.Part #
FMP200FRF52-180K
JLCPCB Part #
C1757462
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS