FMP200FRF52-169K
MFR.Part #
FMP200FRF52-169K
JLCPCB Part #
C3491201
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS