FMP200FRF52-14K3
MFR.Part #
FMP200FRF52-14K3
JLCPCB Part #
C1757911
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS