FMP200FRE52-97R6
MFR.Part #
FMP200FRE52-97R6
JLCPCB Part #
C3361559
Description
-55℃~+155℃ 2W 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS