FMP200FRE52-6K49
MFR.Part #
FMP200FRE52-6K49
JLCPCB Part #
C1758135
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS