FMP200FRE52-5K62
MFR.Part #
FMP200FRE52-5K62
JLCPCB Part #
C1756539
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS