FMP200FRE52-383K
MFR.Part #
FMP200FRE52-383K
JLCPCB Part #
C3488972
Description
-55℃~+155℃ 2W 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS