FMP200FRE52-2K49
MFR.Part #
FMP200FRE52-2K49
JLCPCB Part #
C3467960
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS