FMP200FRE52-24R3
MFR.Part #
FMP200FRE52-24R3
JLCPCB Part #
C1758046
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS