FMP200FRE52-19K6
MFR.Part #
FMP200FRE52-19K6
JLCPCB Part #
C1758112
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS