FMP200FRE52-16R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FRE52-16R9
JLCPCB Part #
C1758406
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS