FMP200FRE52-12R7
MFR.Part #
FMP200FRE52-12R7
JLCPCB Part #
C1758822
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS