FMP200FRE52-120K
MFR.Part #
FMP200FRE52-120K
JLCPCB Part #
C3562063
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS