FMP200FRE52-10K
MFR.Part #
FMP200FRE52-10K
JLCPCB Part #
C3505272
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS