FMP200FBF52-95R3
MFR.Part #
FMP200FBF52-95R3
JLCPCB Part #
C1385099
Description
-55℃~+155℃ 2W 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS