FMP200FBF52-7K68
MFR.Part #
FMP200FBF52-7K68
JLCPCB Part #
C1384184
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS