FMP200FBF52-7K15
MFR.Part #
FMP200FBF52-7K15
JLCPCB Part #
C3453949
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS