FMP200FBF52-76K8
MFR.Part #
FMP200FBF52-76K8
JLCPCB Part #
C1384048
Description
-55℃~+155℃ 2W 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS