FMP200FBF52-6R34
MFR.Part #
FMP200FBF52-6R34
JLCPCB Part #
C3517142
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.34Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS