FMP200FBF52-6K19
MFR.Part #
FMP200FBF52-6K19
JLCPCB Part #
C1384279
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS