FMP200FBF52-68R1
MFR.Part #
FMP200FBF52-68R1
JLCPCB Part #
C1384271
Description
-55℃~+155℃ 2W 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS