FMP200FBF52-665K
MFR.Part #
FMP200FBF52-665K
JLCPCB Part #
C1386495
Description
-55℃~+155℃ 2W 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS