FMP200FBF52-64K9
MFR.Part #
FMP200FBF52-64K9
JLCPCB Part #
C3358516
Description
-55℃~+155℃ 2W 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS